Dallmeier připravuje 45-minutový Webinář k tématu „Multifokální senzorová technologie v oblasti „Safe City“: Funkčnost, výhody, příklady z praxe.

Vážení,

Dovolte, abychom Vám představili základní informace k multifokální senzorové technologii v prostředí „Bezpečného města“: Funkčnost, výhody, praktické příklady

Pro města, policejní složky, projektanty i architekty bývá velkou výzvou účinně a účinně chránit veřejná místa a oblasti.

Bezpečnostní video technologie zde může být účinným nástrojem. V posledních třech letech se již 19 německých měst rozhodlo pro patentovanou multifunkční senzorovou technologii Panomera® od společnosti Dallmeier.  

Například Kolín nad Rýnem snímá 8 800 metrů čtverečních náměstí u katedrály pouze s osmi kamerami a těží z výrazně jednoduššího ovládání, efektivně a současně ekonomicky vynaložených nákladů a optimální kvality obrazu pro následné využití aplikací videoanalýzy.

Můžeme vám představit technologii Panomera® a její přidanou hodnotu, včetně malé ukázky produktu a případových studií z oboru ve webovém semináři?

Dallmeier připravuje 45-minutový Webinář k tématu „Multifokální senzorová technologie v oblasti „Safe City“: Funkčnost, výhody, příklady z praxe.

Termín 28.5.2020, 10:00–10:45 (německy), 16:30–17:15 (anglicky)

Cílovou skupinou webináře jsou různé zúčastněné strany v oblasti „Safe City“ jako jsou policisté, města, obce, úřady s rozhodovací pravomocí, projektanti a plánovači CCTV systémů a dodavatelé bezpečnostních řešení.

Přihlášení k webináři – DE

https://attendee.gotowebinar.com/register/6403171297551584526?source=mailing-cz

Přihlášení k webináři – EN

https://attendee.gotowebinar.com/register/697255705208284174?source=mailing-cz

 Webinář bude také v češtině, pro informace o termínu kontaktujte Jana Bajnara, Business Development managera pro CZ&SK prostřednictvím mailové adresy jan.bajnar@dallmeier.com,  nebo na telefonním čísle +420 773 676 786.

 Nejdůležitější body:

Téma: Multifokální senzorová technologie v prostředí „Bezpečného města“: Funkčnost, výhody, praktické příklady

Termín: 28.5.2020

Prezentují: Josua Braun, Product Marketing Director a Frank Salder, odborník na bezpečnostní video technologie ve veřejných prostorách

Na konci webináře mají účastníci také možnost klást otázky řečníkům.

Těšíme se na Vaši účast.

Jan Bajnar

 

prezentaci společnosti Dallmeier naleznete zde

Please follow and like us:
fb-share-icon
Fyzická ostraha objektů
Vyhledávání vozidel
Převoz cenin
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Follow by Email
LinkedIn