dopis prezidentu HKCR

Vážení členové KPKB ČR,

 

s pověřením prezidenta Komory podniků komerční bezpečnosti ČR, z.s.

Ing.Václava Jahodáře si Vás dovoluji informovat o  dopise, který byl již zaslán prezidentu HK ČR Ing. Vladimíru Dlouhému a členům představenstva HK ČR.

Dopis je, vzhledem k dlouhodobě neutěšené situaci kolem Bezpečnostní sekce Hospodářské komory ČR a zejména vývoji v posledním období, reakcí na tento stav.

S ohledem na skutečnosti uvedené v dopise se drtivá většina zástupců profesního trhu a odborné veřejnosti zcela spontánně a dobrovolně rozhodla vytvořit platformu NSBS neboli Národní sdružení bezpečnostních společenstev

https://www.nsbs.cz/ , které bude jednotně reprezentovat názory a postoje zejména vůči procesu příprav a tvorby Zákona o bezpečnostní činnosti, který je pro všechny subjekty působící v tomto odvětví, zcela klíčový a proto je třeba k němu takto přistupovat. Zcela zásadně pak může ovlivňovat možnosti nejen poskytovatelů, ale i odběratelů bezpečnostních činností.

Z těchto důvodů si Vás dovolujeme pozvat k účasti ve výše uvedené platformě, která hodlá hájit a prosazovat zájmy všech subjektů působících v našem oboru a nikoliv jen několika jedinců s partikulárními zájmy.

 

Pro Vaše případné dotazy jsme Vám k dispozici buď na emailové adrese NSBS, nebo v rámci již existujících osobních vazeb a vztahů na našich mobilech, které jistě máte, případně Vám je můžeme poskytnout.

 

 

plné znění dopisu naleznete zde

Please follow and like us:
fb-share-icon
Fyzická ostraha objektů
Vyhledávání vozidel
Převoz cenin
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Follow by Email
LinkedIn