Konference LOGISTIKÁ A LETECKÁ BEZPEČNOST

Zajímavá témata a praxí protřelé prezentující, výměnu informací a zkušeností, osobní setkání s kolegy i konkurenty z oboru nabízí konference LOGISTICKÁ A LETECKÁ BEZPEČNOST, kterou společnost DIGNITARY SERVICE s.r.o. pořádá 11. května 2022 v Multifunkčním školícím prostoru Broomlovka na Praze 4 – Michle.

 

Přijďte se i vy seznámit s nejdůležitějšími problémy a hrozbami při přepravě materiálu a osob, s možností minimalizace rizik, se zkušenostmi a nejlepšími příklady z oboru a s novými bezpečnostními trendy.

 

O čem bude řeč konkrétně? Třeba o setkání s fantomovým dopravcem. O možnostech přenášet rizika při dopravě na pojišťovny. O současném a moderním plombování. O zámcích a bezpečnostním kování. O vzdělávání bezpečnostního personálu. O ochraně před podvody s PHM a jejich krádežemi. A o mnohém dalším. Na závěr akce čeká na účastníky příjemné překvapení.

 

O kompletním programu a možnostech registrace, která je vzhledem k omezenému počtu účastníků nutná, budeme postupně informovat na profilu DIGNITARY SERVICE na LinkedIn, případně si o ně můžete napsat na giptner@dignitaryservice.com.

 

Akce probíhá s laskavou podporou společností ARBATAX, DU-DEGA, EUROSEAL, TOKOZ, KomTeS Chrudim a BD & Protection.

Please follow and like us:
fb-share-icon
Fyzická ostraha objektů
Vyhledávání vozidel
Převoz cenin
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Follow by Email
LinkedIn