Odborníci na prevenci kriminality představí nejnovější trendy v ochraně

V pondělí 19. května proběhne v budově Ministerstva vnitra v Praze na Letné společná tisková konference zástupců ministerstva a Policie ČR k problematice ochrany před majetkovou trestnou činností. Cílem konference je ukázat veřejnosti legální možnosti ochrany majetku v rámci nejnovějších trendů v oblasti situační prevence kriminality.

Na tiskové konferenci za účasti ředitelky odboru prevence kriminality MV Jitky Gjuričové a náměstka policejního prezidenta pro SKPV plk. Václava Kučery bude veřejnosti představen manuál k projektu „Bezpečná lokalita – Bezpečné bydlení“. Tento materiál je výsledkem spolupráce Ministerstva vnitra a policejního sboru s nestátními subjekty při vytváření preventivních opatření k ochraně majetku a osob. Manuál je určený zejména pro bytová družstva, nájemníky v panelových domech a pro majitele nemovitostí. Vedle toho budou rovněž představeny výsledky a zkušenosti z pilotního projektu realizovaného od roku 2009 v bytovém domě Koniklecova č. 5 v Brně jako reakce na majetkovou trestnou činnost v sídlištních aglomeracích.

Informace a případné dotazy směřujte prosím na Břetislava Olivu na adresu bretislav.oliva@mvcr.cz nebo telefon 974 832 315.

Please follow and like us:
fb-share-icon
Fyzická ostraha objektů
Vyhledávání vozidel
Převoz cenin
error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

Follow by Email
LinkedIn